Anasayfa'ya Dön

çelik konstrüksiyon

çelik konstrüksiyon yapılar

çelik konstrüksiyon fabrika

çelik konstrüksiyon çiftlik

çelik konstrüksiyon depo

çelik konstrüksiyon kümes

çelik konstrüksiyon fiyatları

çelik konstrüksiyon hangar

çelik konstrüksiyon firmaları

çelik konstrüksiyon fiyatları

çelik konstrüksiyon fabrika fiyatları

0212 510 01 95

Adres

 Demirciler Sitesi 6. Cadde No:83/16 Zeytinburnu  İstanbul

0212 510 01 95

Yapılarınıza Değer Katar……

Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Kaynaksız Civatalı Sistem İle Teknolojik Çözümler !

®

Çelik Konstrüksiyon’un Türkiyedeki güvenilir firması , Yıllardır Türkiye genelin'de ve İstanbul'da çelik konstrüksiyon, çatı ve çatı tamiri sektöründe hizmet vermekte olan firmamızla 1979 yılından beri siz dostlarımızla birlikte ilerlemekten mutluyuz. Firma olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız ve yapılarınıza son teknoloji ürün ve uygulamalarımızla güven ve değer katacağımızdan eminiz……

Çelik Konstrüksiyon Yapı İle Güvende Olacaksınız...

1979’dan Bugün’e yapılarınıza değer katıyoruz !

Hakkımızda

1979 yılında sektöre ilk adımını atan firmamız çelik konstrüksiyon, sandviç panel, çatı, cephe, çelik çatı,çatı tamiri,izolasyon,yalıtım ve türlü malzemelerin satış ve uygulamaları alanında faaliyet gösteren ve binlerce referans’a sahip bir kuruluştur.


Firmamızın tüm Türkiyeye hizmeti vardır. Doğu,batı,kuzey ve güney bölgelerimizde bir çok başarılı çelik konstrüksiyon yapı projeleri gerçekleştiren firmamız sizlerin çelik konstrüksiyon yapılar’a olan taleplerinizi profesyonel bir şekilde cevaplamaktadır.


Firmamız çelik yapı konusunda geniş kapsamlı hizmet ve  satış vizyonuna sahip olup, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Referanslar Bölmümüzde şimdiye kadar yapmış olduğumuz işlerin bir kısmı görünmekte referanslarımız karar vermenizde yardımcı olacaktır.


Siz müşterilerimizin bir telefon uzağınızdayız. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.


Saygılarımızla

1979’dan Bugün’e yapılarınıza değer katıyoruz !33 Yıllık Tecrübemiz İle Sizlere Profesyonel Çözümler Üretiyoruz.....

Hayalinizdeki estetik ve güvenli yapı’yı oluşturacak olan işinin ehli profesyonel teknik ve yönetici kadromuz, taleplerinizi değerlendirdikten sonra çelik yapı’yı üzerine inşa edeceğimiz alanı ve bulunduğu şehrin deprem ile ilgili verilerini araştırdıktan sonra talebiniz ve elimizdeki verilere göre ortak bir karar verip size en uygun yapıyı inşa edeceğiz. Yıllar boyu güvenli ve depreme dayanıklı yapılar ; hayalinizdeki konforlu ve güvenli oluşturacak !

Değişen Yapı Sektörüne Ayak Uydurabilen Nadir Firma Çatı Teknik San. Tic.

Uzman Teknik Kadromuz ve Alanında Uzman Yöneticilerimiz Hizmetinizde !

Çelik Yapı’da

1979’dan

Bugün’e

YILLARIN TECRÜBESİ

ÇATI TEKNİK

Çelik konstrüksiyon yapılar, ağır çelik ve hafif çelik konstrüksiyon yapılar olarak ikiye ayrılmaktadır. Büyük açıklıklı ve kreynli fabrika binalarını ağır çelik yapılara, prefabrik atölye ve depo yapılarını da hafif çelik konstrüksiyon yapılara örnek verebiliriz.

Çelik konstrüksiyon yapılar yalıtımlı ve yalıtımsız olarak da ikiye ayrılmaktadır. Yalıtımlı binaların duvar ve çatılarında kullanılan poliüretan paneller  veya taşyünü paneller  sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Yalıtımsız çelik binaların tercih edilme sebebi ise ekonomik olmasıdır.


Çelik Konstrüksiyon Yapı Türleri

Çelik Konstrüksiyon
Çelik Yapı Nerelerde Kullanılamaktadır ?

Çelik konstrüksiyon yapılar çoğunlukla çelik fabrika binaları, çelik sanayi yapıları, uçak hangarları, spor tesisleri, çelik konstrüksiyon hangarlar, çelik konstrüksiyon atölyeler, çelik konstrüksiyon depolar gibidir.

Çelik Konstrüksiyon’un Avantajları

Hafif olması nedeniyle çelik konstrüksiyon yapılar daha az deprem yüklerine maruz kalır, sağlamdır, imalat  ve montajda işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Çelik konstrüksiyon yapılarda farklı konstrüksiyon sistemleri uygulanabilir.