Anasayfa'ya Dön

çelik konstrüksiyon

çelik konstrüksiyon yapılar

çelik konstrüksiyon fabrika

çelik konstrüksiyon çiftlik

çelik konstrüksiyon depo

çelik konstrüksiyon kümes

çelik konstrüksiyon fiyatları

çelik konstrüksiyon hangar

çelik konstrüksiyon firmaları

çelik konstrüksiyon fiyatları

çelik konstrüksiyon fabrika fiyatları

0212 510 01 95

Adres

 Demirciler Sitesi 6. Cadde No:83/16 Zeytinburnu  İstanbul

0212 510 01 95

Yapılarınıza Değer Katar……

Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Kaynaksız Civatalı Sistem İle Teknolojik Çözümler !

®

Gizlilik Bildirgesi


Çelik Konstrüksiyon Teknik ve bağlı kuruluşları gizlilik hakkınıza saygı göstermekte ve korunmasını amaçlamaktadır. Çelik Konstrüksiyon Teknik bu Gizlilik Bildirimi'ni, Gizlilik İlkelerini ve uygulamalarını sizlere anlatmak ve bilgilerinizin online olarak toplanmasında yapabileceğiniz seçimler ile söz konusu bilgilerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermek için sağlamaktadır. Çelik Konstrüksiyon Teknik Web sitemizi genel olarak, hiçbir kişisel bilgi vermeden ve kendinizi tanıtmadan ziyaret edebileceğiniz biçimde yapılandırmış bulunuyoruz. Bu bildirime giriş sayfamızdan ve tüm Çatı Market web sayfalarının altından ulaşabilirsiniz.


 

Çelik Konstrüksiyon Teknik Web sitesinden dış sitelere bağlantılar:


Bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla Çelik Konstrüksiyon Teknik web siteleri diğer şirketlerin web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Bu bağlantıları kullanırsanız Çelik Konstrüksiyon Teknik web sitesinden çıkarsınız. Çelik Konstrüksiyon Teknik'in, bu siteler veya gizlilik uygulamaları üzerinde bir denetimi yoktur. Diğer şirketlerin web sitelerine ilişkin herhangi bir onayımız veya önerimiz söz konusu değildir. İlişkisiz diğer şirketlere vermeyi seçtiğiniz kişisel bilgileriniz ÇATI TEKNİK 'in bu Gizlilik Bildirimi kapsamında değildir. Kişisel bilgilerinizi vermeden önce tüm şirketlerin gizlilik ilkelerini gözden geçirmenizi öneririz. Diğer bazı şirketler sizin kişisel bilgilerinizi Çelik Konstrüksiyon Teknik ile paylaşmayı seçebilir; bu durumda söz konusu paylaşım diğer şirketin gizlilik ilkelerine tabidir.


 

Bilgilerinizin Güvenliği:


Çelik Konstrüksiyon Teknik, verdiğiniz bilgileri korunmasını amaçlamaktadır. İzinsiz erişimi ve bilgilerin açıklanmasını önlemek ve verilerin doğruluğu ile doğru amaçla kullanımını sağlamak için Çelik Konstrüksiyon Teknik, toplanılan bilgilerin korunmasına yönelik gerekli fiziki yöntemleri ve yönetim usullerini kullanmaktadır.


 


Çelik Konstrüksiyon Teknik WEB SITESİ KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL SINIRLAMALAR


 


DİKKAT: WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUN WEB SİTESİNİ KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. BU KOŞULLARI ("KOŞULLAR") KABUL ETMİYORSANIZ, BU WEB SİTESİNİ KULLANMAYIN.


 


Bu Site'deki görsel veri ve bilgileri hiçbir biçimde çoğaltamaz, genel kullanıma açık olarak görüntüleyemez, çalıştıramaz, dağıtamaz veya kamusal ya da ticari amaçlar için kullanamazsınız. Bu malzemelerin herhangi bir amaçla başka bir web sitesinde veya ağa bağlı bilgisayar ortamında kullanılması yasaktır. Bu Site'deki malzemelerin telif hakları alınmış olup, malzemelerin herhangi bir izinsiz kullanımı telif hakları, ticari marka ile ilgili veya diğer ilgili yasaları ihlal ediyor olabilir. Bu Koşullar'ın herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bu Site'yi kullanma izniniz otomatik olarak sona erer ve karşıdan yüklediğiniz veya yazdırdığınız malzemelerin tümünü hemen yok etmeniz gerekir.


 


Bu gizlilik bildirgesi, Kullanım Koşulları ve karşılaştığınız sorunlarlarla ilgili olarak aşağıdaki email adresimize konuyu içeren mail atabilirsiniz.


 


E-mail: info@catiteknik.com

Prefabrik üretiminde son teknoloji olan kaynaksız yapı teknolojisi ile her türlü çelik yapı prefabrik yapı imalatı yapılabilmektedir.Kaynaksız yapı teknolojisinde metal aksamlar birbirlerine kaynak ile birleştirilmez.Kaynaksız yapı’da Temeli oluşturmak için kullanılan profillerden, zeminde ağırlığı taşıyacak profillere, çatıyı oluşturan karkas, makas ve aşıklardan, duvar içi profillerine kadar çelik konstrüksiyonu oluşturan hiçbir metal aksama kaynak veya türevi işlem uygulanmaz.Civata ve somun yardımıyla birleştirilen çelik profiller hem dayanıklılık hemde prefabrik yapılara demonte özelliğini getirerek prefabrik yapılara sökülebilme özelliğini getirmektedir.Bunun sizlere faydası, başlıca cam ve pencereler için portatif olma özelliğini sağlaması, duvarların veya boyun uzatılıp kısaltılmasını sağlaması, ek yaparak aynı kalitede büyütülmesi gibi faktörlerdir.

Kaynaksız civatalı sistem ile yapılarınız daha güvenli olacak..

1979’dan Bugün’e yapılarınıza değer katıyoruz !

Çelik Konstrüksiyon